Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Numer: StPr/24/1900
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii takich jak: kinezyterapia (gimnastyka grupowa i indywidualna), fizykoterapia (elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia itp.), hydroterapia (masaż podwodny, wirowy, hydromasaż, kąpiele perełkowe, bicze szkockie). balneoterapia (kąpiele solankowe, kąpiele mineralne, kąpiele i zabiegi borowinowe), masaż (klasyczny, wibracyjny i mechaniczny itp.) Diagnostyka funkcjonowania pacjenta. Dokładna ocena stanu zdrowia pacjenta. Wprowadzanie działań profilaktycznych dla pacjentów. Prowadzenie dokumentacji medycznej. Staż w Krynicy-Zdroju w godz. 7.00-14.35
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Fizjoterapia

Wymagania inne:

Zdolność do pracy na wskazanym stanowisku. Tytuł magistra fizjoterapii, prawo wykonywania zawodu, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Miejsce pracy:

Krynica-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego