Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej
Miejsce pracy: Łużna
Numer: StPr/24/0769
OBOWIĄZKI:
Rozmieszczanie towaru w magazynie; Przygotowanie towaru do wysyłki; Odnajdowanie towaru w magazynie; Kompletowanie zamówień zgodnie z listą zamówień; Postępowanie według określonych procedur w przypadku wykrycia niezgodności takich jak: brak towaru w magazynie, błędne zamówienie; Obsługa systemów informatycznych wspierających proces realizacji zamówień; Pakowanie paczek; Sortowanie przesyłek dla poszczególnych przewoźników; Przekazywanie paczek przewoźnikom zgodnie z harmonogramem odbiorów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie ogólnokształcące; Umiejętność obsługi komputera; Komunikatywność; Dokładność; Spostrzegawczość; Zdolność do wysiłku fizycznego.

Miejsce pracy:

Łużna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach