Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Cukiernik
Miejsce pracy: Lipinki
Numer: StPr/24/0776
OBOWIĄZKI:
Ocena przydatności surowców (mąki pszennej, cukru, tłuszczu, jaj itd.) oraz przygotowanie ich do produkcji; Mieszanie surowców (zgodnie z recepturami) w zależności od rodzaju ciast (drożdżowe, francuskie, kruche, biszkoptowe, biszkoptowo-tłuszczowe, orzechowe, bezowe) oraz ich wyrabianie; Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np. kremów, polew, galaretek, owoców, marmolad, ponczów; Formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta; Przekładanie i nadziewanie różnymi masami, wykańczanie glazurą, galaretką, cukrem pudrem lub kuwerturą, w zależności od rodzaju ciasta lub ciastek; Utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie obowiązujących zasad.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia; Współpraca w zespole; Dokładność; Komunikatywność; Czystość.

Miejsce pracy:

Lipinki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach