Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
3d grafik
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/4904
OBOWIĄZKI:
-przygotowanie trójwymiarowych kompozycji graficznych oraz elementów graficznych z zastosowaniem oprogramowania do tworzenia 3D grafiki-przygotowanie i optymalizacji grafiki do prezentacji w internecieWartość dzieła na 1 rok wynosi 54000 pln brutto a wartość jednego dzieła wynosi 4500 pln brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Znajomość programu Adobe Photoshop
Uprawnienia: znajomość programu Adobe Iliustrator

Wymagania inne:

certyfikaty odbycia kursów po dyzajnu graficznemu

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie