działalność gospodarcza

działalność gospodarczaMałe miasta nie kojarzą się z miastem, w którym najlepiej jest założyć dobrze działającą działalność gospodarczą. Wśród miast, które przychodzą do głowy, kiedy myślimy o inwestowaniu, zwykle nie ma miasta Gorlice. Czasem jednak stereotypowe myślenie o prowadzeniu biznesu może zupełnie się odmienić, kiedy weźmiemy pod uwagę kilka dodatkowych czynników. Jednym z aspektów, które przemawiają za tym, żeby zakładać swoją firmę w mieście Gorlice, jest specjalna strefa ekonomiczna. Dlaczego zachęca ona do inwestowania właśnie w tym miejscu małopolski?

Założenie działalności w ramach specjalnej strefy ekonomicznej w mieście Gorlice ma naprawdę wiele plusów. Przede wszystkim jest nim bardzo korzystny system podatkowy. Osobom, które inwestują w tych miejscach, przysługują zachęcające zniżki. Są oni zwolnieni z konieczności płacenia podatków w takich wysokościach, jak inni przedsiębiorcy. Zwolnieni są z podatku dochodowego z tytułu poniesionych wydatków inwestycyjnych, które określono w odpowiednich aktach prawnych. Przedsiębiorcy płacą również niższe podatki w związku z podnoszeniem poziomu zatrudnienia na obszarze miasta Gorlice.

Działalność gospodarcza na obszarze specjalnej strefy ekonomicznej w mieście Gorlice jest również korzystna ze względu na dostęp do wielu innych przedsiębiorców, którzy wzajemnie się wspierają i inspirują do działania.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *