Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Technik prac biurowych (i wydział cywilny)
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/24/1234
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Zapoznanie się z obowiązującym Regulaminem pracy.3. Zapoznanie się z ustawą o ochronie danych osobowych. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Dokładanie pism do akt sędziów i na terminy rozpraw.2. Rozpisywanie, wysyłanie korespondencji do stron.3. Rozkładanie i segregacja zwrotek.4. Protokołowanie na oględzinach.5. Przynoszenie i zanoszenie akt do gabinetów sędziowskich.6. Przygotowywanie i układanie akt na kalendarz i w sekretariacie.7. Zdejmowanie akt z kalendarza.8. Spinanie akt i przygotowywanie do archiwum.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Oferta stażu w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi, finansowanego ze środków Funduszu Pracy przyznanych z Rezerwy Ministry. Wymagania organizatora: wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach