Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/2024-08-19/2040
OBOWIĄZKI:
-sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, min. sporządzanie różnego rodzaju pism ( w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu:-wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych;-obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.), w tym dla niewidomych i słabowidzących;-opracowywanie instrukcji kancelaryjnych;-sporządzanie rzeczowego wykazu akt, porządkowanie i przechowywanie akt;-organizowanie pracy biura lub sekretariatu, w tym kompletowanie materiałów i aktów prawnych niezbędnych do pracy;-wykonywanie czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowanie i znakowanie korespondencji, rozdzielanie pism itp;-przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną;-udzielanie informacji telefonicznych;-przygotowywanie zebrań, narad, konferencji itp;-stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych;-przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczące ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego