Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Technik geodeta
Miejsce pracy: Tenczynek
Numer: StPr/2024-08-19/2041
OBOWIĄZKI:
Pomiary w terenie,sporządzanie opracowań geodezyjnych i kartograficznych na podstawie danych pomiarowych lub projektowych,stosowanie elektronicznych instrumentów geodezyjnych współpracujących z siecią satelitarną oraz specjalistycznych programów geodezyjnych i projektowych, dostarczanie niezbędnych danych do wykonywania różnego rodzaju map w tym podstawowej mapy kraju, map ewidencyjnych i map topograficznych.Wykonywanie pomiarów realizacyjnych, inwentaryzacyjnych, powykonawczych i kontrolnych obiektów budowlanych i urządzeń technicznych oraz opracowywanie wyników tych pomiarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: geodezyjne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tenczynek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego