Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Stażysta
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5406
OBOWIĄZKI:
przygotowanie formularzy niezbędnych do otwarcia kont na lokalnych rynkach, praca z dokumentacja dotycząca Funduszy Inwestycyjnych oraz wykonywanie innych administracyjnych zadań wedle potrzeb w obrębie zarządzania Funduszami Inwestycyjnymi, wyszukiwaniem i przygotowaniem odpowiedniej informacji na temat konkretnego funduszu korzystając z naszej bazy danych jak również z informacji ogólnodostępnych w sieci. Informacje te muszą zostać wpisane do odpowiednich formularzy z uwzględnieniem szczególnej staranności podczas tej pracy, by upewnić się ze formularz został wypełniony w pełni oraz posiada rzetelne informacje dotyczące danego funduszu. W razie jakichkolwiek komplikacji lub napotkanych trudności w procesie otwarcia konta, zaangażowanie w ocenę aktualnej sytuacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: finanse i/lub handel
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: pracowitość, punktualność, umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
Uprawnienia: dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Uprawnienia: biegła obsługa MS Office

Wymagania inne:

umiejętność przygotowania formularzy niezbędnych do otwarcia kont na lokalnych rynkach.Umiejętność przygotowania odpowiednich informacji na temat konkretnego funduszu przy wykorzystaniu bazy danych jak również informacji ogólnodostępnych.Certyfikat znajomości j. angielskiego nie jest wymagany, pracodawca zweryfikuje znajomość języka podczas rozmowy kwalifikującej. Wykształcenie wyższe w tym licencjat związane z finansami i/lub handlem. Znajomość środowiska biznesowego oraz komunikacji w biznesie. Umiejętność korzystania z technologii informacji i jej zastosowanie w biznesie. Znajomość systemów biznesowych.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie