Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy konsultant ds. procesów biznesowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5014
OBOWIĄZKI:
-Rejestrowanie wymagań technicznych-Usuwanie awarii technicznych związanych z pracą systemów-Współpraca z zespołem w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych-Delegowanie pracy i zadań członkom zespołu-Pomaganie w prowadzeniu dyskusji architektonicznych na wysokim szczeblu na temat pracy wykonywanej przez zespół.-Prowadzenie spotkań projektowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C2, min. 1 rok doświadczenia na stanowisku inżyniera systemów lub na stanowiskach o zbliżonym charakterze.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie