Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Staff product operations manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5174
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i wykorzystywanie szablonów dla zespołów produktowych, do prezentacji strategii i planów działania, do analizy biznesowej i spotkań produktowych; Wdrażanie, szkolenie i zarządzanie narzędziami do zarządzania produktem; Koordynacja działań planistycznych z liderami R&D Ops; Tworzenie zasobów wspierających komunikację zespołu produktowego wewnątrz i na zewnątrz organizacji (prezentacje, dokumentacja, strony wiki, notatki); Zarządzanie procesem wdrażania funkcji, w tym śledzenie, określanie grup, komunikacja z klientami i wsparcie wewnętrzne; Prowadzenie lub udział w złożonych programach międzygrupowych; Gromadzenie i operacjonalizacja informacji zwrotnych od klientów i zespołów wewnętrznych; Koordynacja współpracy z innymi działami w celu zarządzania informacjami zwrotnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: dobre zorientowanie na efekty, wykonanej pracy,umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: doskonała organizacja pracy, wysoko rozwinięte zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej, dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność zarządzaniem czasem pracy, dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: Profesjonalna prezentacja biznesowa

Wymagania inne:

Doświadczenie w skalowaniu zespołów zarządzania produktem za pomocą różnych procesów i narzędzi. Dogłębne zrozumienie cyklu rozwoju produktu i doświadczenie w pracy z dostawcą rozwiązań SaaS. Doświadczenie w koordynowaniu zespołów i procesów środowisku multi – geo; Biegła znajomość danych: pomoc menedżerowi produktu w gromadzeniu i prezentowaniu danych: oczekiwania klienta, telemetria produktu, dane biznesowe, dane rynkowe.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie