Sprzedawca / Sprzedawczyni na stoisku Mięsnym
Miejsce pracy: Kraków

Praca zmianowa: tak, 2 zmiany

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota

Godziny pracy: elastyczny grafik

Możliwa praca w godzinach nocnych: nie

Tryb wypłaty: miesięczna

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia

Umowa: Umowa zlecenia / umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
  • przyuczenie do pomocy i praca na stanowisku mięso-wędliny,
  • zapewnienie uprzejmej obsługi klienta,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,
  • zadbanie o higienę i estetykę na stanowisku pracy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • obsługę stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym.
Nasze wymagania
  • osoba posiadająca status studenta,
  • osoba chętna do przyuczenia do pracy na stoisku mięsnym,
  • komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • wymagane badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • mile widziana znajomość branży handlowej.
To oferujemy
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • odzież roboczą,
  • elastyczny grafik,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
O nas

Zachęta to małopolska sieć sklepów, zrzeszona w sieci Lewiatan, rozwijana od dwóch pokoleń przez jedną rodzinę. Naszym motto są: lokalne produkty, dobre ceny oraz wysoka jakość obsługi Klientów. Nasze sklepy to unikalne połączenie siły dużej sieci handlowej i lokalnego sklepu osiedlowego, z wszelkimi jego zaletami. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować model działania, zapewniający zadowolenie naszych klientów zarówno z oferowanego asortymentu, jak i poziomu cen towarów. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, skąd dbamy o każdy nasz sklep indywidualnie, aby zapewnić naszym Klientom, jak najwyższy poziom obsługi.