Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Siedliska
Numer: StPr/24/0782
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie ważności terminów towarów; Obsługa kas fiskalnych; Odbiór towarów według faktur; Wykładanie towarów i zdejmowanie towarów z półek; Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy; Przygotowywanie produktów do sprzedaży; Pomoc nabywcy przy wyborze produktów; Udział w przeprowadzaniu inwentaryzacji i rozkładanie towarów zgodnie z asortymentem; Obsługa klienta detalicznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe (preferowany kierunek sprzedawca), pożądane średnie ogólnokształcące/zawodowe/branżowe lub policealne; Komunikatywność; Dokładność; Wysoka kultura osobista; Sumienność; Punktualność; Życzliwość; Spostrzegawczość.

Miejsce pracy:

Siedliska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach