Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Dąbrówki Breńskie
Numer: StPr/24/0692
OBOWIĄZKI:
sprzątanie sal lekcyjnych, korytarzy, utrzymywanie porzątku wokół szkoły, zamykanie szafy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych (program EFS+ (II) FEM). Projekt skierowany jest przede wszystkim do osób bezrobotnych, których sytuacja na rynku pracy jest najtrudniejsza, tj. bezrobotnych powyżej 50 roku życia lub długotrwale bezrobotnych (osoby bezrobotne pozostające w rejestrze PUP w Dąbrowie Tarnowskiej przez okres ponad 12 miesięcy w okresie 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu i przygotowania zawodowego), lub osób bezrobotnych z niepełnosprawnościami. Praca w godzinach 16:00-18:00, 1/2 etatu, wyn. 2150zł, wykształcenie min. podstawowe, kontakt osobisty w siedzibie szkoły.

Miejsce pracy:

Dąbrówki Breńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej