Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0686
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie sal lekcyjnych , korytarzy, toalet, wietrzenie pomieszczeń, mycie okien, utrzymywanie w czystości posesjiprzed wejściem do budynku, w tym odśnieżanie i posypywanie piaskiemw okresie zimowymdość do budynku , przestrzeganie przepisów BHP, ochrony ppoż i ochrony środowiska wymaganych na stanowosku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Praca w ramach umowy o zorganizowanie robót publicznych. Wykształcenie podstawowe.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej