Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
Specjalista sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Osielec
Numer: StPr/24/0914
OBOWIĄZKI:
- obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne- nadzorowanie sprzedaży w sklepie internetowym- pozyskiwanie nowych klientów internetowych poprzez prowadzone działania marketingowe- dokonywanie analiz sprzedażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce stażu: Osielec

Miejsce pracy:

Osielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej