Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Ślusarz
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/jokr/24/1147
OBOWIĄZKI:
Tworzenie osobnych elementów stalowych, szlifowanie, wiercenie otworów, czyszczenie narzędzi, przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem, odczytywanie rysunków technicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe - mile widziane zawodowe, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim, ul. Chemików 1 bud. G-96.Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie jednozmianowym od 6:50 do 14:50.

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu