Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Ślusarz
Miejsce pracy: Polanka
Numer: StPr/24/0368
OBOWIĄZKI:
obróbka drobnych elementów metalowych; cięcie blach laserem i gilotyną; cięcie blach na krawędziarkach; spawanie elementów metodą mig-mag, tig; szlifowanie i polerowanie stali czarnej i nierdzewnej; obróbka i skrawanie materiału tokarką, frezarką; cięcie profili i kształtowników piłą tasmową; wiercenie i gwintowanie w profilach i blachach; inne prace: sprzątanie, porządkowanie, układanie drobnych elementów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: bez znaczenia

Wymagania inne:

OFERTA PRACY PRZEZNACZONA DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH JAKO OSOBY BEZROBOTNE

Miejsce pracy:

Polanka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach