Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Recepcjonistka
Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska
Numer: StPr/24/1220
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Zapoznanie się z procedurami.3. Zapoznanie się z obsługą urzadzeń.B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Obsługa telefonu, komputera, terminala.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Przyjmowanie klientów w gabinecie. 4. Serwowanie napojów.5. Czynnośći porządkowe.6. Sterylizacja narzędzi.7. Przygotowywanie stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Oferta stażu w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi, finansowanego ze środków Funduszu Pracy przyznanych z Rezerwy Ministry. Wymagania organizatora: wykształcenie średnie, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Kalwaria Zebrzydowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach