Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Projektant wzorów tatuaży
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5216
OBOWIĄZKI:
Zaprojektowanie 144 szkiców tatuaży zgodnie z panującymi trendami koniecznych do odtworzenia tatuażu na ciele; utworzenie opisów oraz instrukcji wykonania tatuaży, w tym w języku rosyjskim.Rodzaj umowy - umowa o dzieło, przewidywany czas zatrudnienia - 3 lata. Wartość dzieła za 3 lata to 154 800 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 4300 zł (86h po 50 zł/h).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie