Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik produkcji kebabu
Miejsce pracy: Rudawa
Numer: StPr/2024-04-16/0910
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie mięsa do produkcji, robienie mieszanek, nadzór nad procesami, pakowanie mięsa, obróbka mięsa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Sprawność psycho-fizyczna
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dyspozycyjność, praca w dni wolne,[Umiejętność 1] : umiejętność pracy w trudnych warunkach atmosferycznych ( praca w chłodni) możliwość pracy w porach nocnych[Inne] : możliwa praca w dni wolne, praca w trudnych warunkach atmosferycznych - chłodnia, godziny pracy 6-14 / 8-16 / 12-20 / 14-22, praca 40 h tygodniowo, 160 h miesięcznie

Miejsce pracy:

Rudawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego