Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik pralni/ operator urządzeń pralniczych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5706
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie tekstyliów do prania, obsługa klienta, obsługa zleceń w systemie informatycznym, prowadzenie dokumentacji procesu prania ( w tym elektronicznie ) sortowanie tekstyliów, obsługa maszyn pralniczych, prasowanie, maglowanie, wybieranie technologii prania i suszenia oraz wykańczania tekstyliów, przygotowanie tekstyliów do pakowania, pakowanie do wózków lub na wieszak.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnieumiejetności: pracy w zespole, pracy pod presją czasu, obsługa komputera, umiejętność pisania i czytania w j.polskim

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie