Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik obsługi naziemnej
Miejsce pracy: Balice
Numer: StPr/2024-04-16/0912
OBOWIĄZKI:
Obsługa odpraw na terminalu lotniska. Docelowo możliwa praca jako stewardessa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Umiejętność 3] : miła aparycja[Umiejętność 2] : doskonała organizacja pracy, wysoko rozwinięte zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej, dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność zarządzaniem czasem pracy, dobra znajomość pakietu MS Office[Umiejętność 5] : kurs IATA dla obsługi naziemnej[Umiejętność 1] : dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Balice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego