Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/1012
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z pracą kancelaryjno-biurową jednostki; zapoznanie się ze sposobami realizacji zadań oraz systemem obiegu dokumentacji w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach; porządkowanie aktow prawnych; prace biurowe przy komputerze; opisywanie i kompletowanie dokumentów do archiwum; adresowanie korespondencji do obywateli, firm i innych instytucji; redagowanie korespondencji wchodzącej i wychodzącej; kserowanie dokumentów i doręczanie korespondencji w obrębie jednostki; obsługa skanera iwysyłanie poczty e-mail.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

komunikatywność; dokładność; samodzielność

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach