Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Chełmek
Numer: StPr/teja/24/0803
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie pracy biurowej:- obsługiwanie urządzeń biurowych;- tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;-tworzenie instrukcji stanowiskowych;- udział w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych/technologicznych;- wprowadzanie danych do programów wspomagających proces produkcji;- pomoc w dziale technologicznym;- uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmieoferta stażu przeznaczona dla osób: powyżej 30 roku życia długotrwale zarejestrowanych lub niepełnosprawnych lub powyżej 50 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- umiejętność obsługi pakietu MS Offiice głównie EXCEL-samodzielność wielozadaniowość i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;- komunikatywność oraz wysoka kultura osobista- umiejętność obsługi programu Auto CAD - mile widziane

Miejsce pracy:

Chełmek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu