Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5102
OBOWIĄZKI:
Kopiowanie, archiwizowanie i składanie dokumentacji; nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów; sporządzanie zestawień oraz ewidencje; obsługa narzędzi biurowych; odbieranie i nadawanie poczty; dostarczanie dokumentów do różnych urzędów; weryfikacja umów i wprowadzanie ich do systemu; ewidencjonowanie danych w systemie; przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji.Wymiar czasu pracy: 160 h/miesiąc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: obsługa biurowych urządzeń technicznych
Uprawnienia: analiza danych i statystyka przy wykorzystaniu MS Exel
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office

Wymagania inne:

Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku. Dyspozycyjność, asertywność, empatia, energiczność, komunikatywność, dokładność, otwartość, rzetelność.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie