Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0548
OBOWIĄZKI:
Obsługa sekretariatu, redagowanie i sporządzanie pism, przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji w systemie EZD, rejestrowanie i przygotowywanie korespondencji do wysłania, przekazywanie poczty do komórek organizacyjnych, rejestrowanie i wystawianie delegacji służbowych, prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowanie dokumentów do archiwizacji, uzupełnianie baz danych, prowadzenie innych rejestrów i wykazów, redagowanie i sporządzanie zaproszeń, podziękowań i gratulacji. Obsługa sprzętów i urządzeń biurowych (zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wyksztalcenie minimum średnie, wymagana znajomość programów Microsoft Word i Excel. Staż na jedną zmianę w godzinach: 7-30-15:30. Miejsce odbywania stażu: Bochnia. Staż utworzony ze środków Funduszu Pacy.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni