Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Uście Gorlickie
Numer: StPr/24/0781
OBOWIĄZKI:
Obsługa sekretariatu urzędu z wykorzystaniem dedykowanych programów komputerowych; Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych dotyczących pracy; Obsługiwanie korespondencji urzędowej; Prowadzenie kalendarza spotkań; Organizacja spotkań; Przyjmowanie i obsługa korespondencji urzędowej; Przyjmowanie i obsługa interesantów; Udzielanie informacji interesantom (w tym: telefonicznie, e-mailowo); Przygotowanie sprawozdań, raportów; Obsługa urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych); Porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji urzędowej z wykorzystaniem dedykowanych programów komputerowych; Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w urzędzie i zewnętrznych; Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie ogólnokształcące; Dobra znajomość obsługi komputera; Kreatywność; Umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Uście Gorlickie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach