Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Radgoszcz
Numer: StPr/24/0743
OBOWIĄZKI:
Obsługa sekretariatu, rozliczanie kart drogowych i raportów pracy sprzętów, prowadzenie raportów GPRS CARTTRACK, obsługa dokumentacji o ochronie danych osobowych (RODO), sporządzanie pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych (kalkulacje, zestawienia itp.), przyjmowanie interesantów oraz odbieranie telefonów, przygotowanie dokumentacji poprzez kserowanie oraz skanowanie, przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i p.poż. i zapoznanie z przepisami u Organizatora stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie. Praca w godz. 7-15. Na rozmowę kwalifikacyjną należy zabrać ze sobą CV. Preferowany wcześniejszy kontakt telefoniczny w godz. 7-15. Oferta w ramach umowy o zorganizowanie stażu (FP)

Miejsce pracy:

Radgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej