Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Pomocnik produkcyjny
Miejsce pracy: Raciechowice
Numer: StPr/24/0953
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy montażu i malowaniu konstrukcji stalowych (bram garażowych i ogrodzeń)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Sprawność fizyczna; możliwość przenoszenia elementów o wadzę 25 kilogramów, sumienność.[Umiejętność 1] : Możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej. Doświadczenie w montażu i malowaniu konstrukcji stalowych.[Inne] : Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego jest wymagana z powodu wykonywana pracy w brygadach osób posługujących się w tych językach, dlatego znajomość jednego z ww. języków jest niezbędna dla poprawnej bieżącej komunikacji pomiędzy pracownikami, jak i raportowanie brygadziście.Praca proponowana jest w systemie trzyzmianowym w godzinach od 6.00 do 6.00, również w dni wolne, w wymiarze 140 godzin miesięcznie.

Miejsce pracy:

Raciechowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach