Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pedagog specjalny
Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska
Numer: StPr/24/1228
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z uczniem z zespołem AspergeraPraca na czas określony od 01.09.2024r. do 31.08.2025r., jednozmianowa, w godz. 07.10-15.05, wg planu. Wymiar czasu pracy: 6/18h.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika specjalna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z uczniem z zespołem Aspergera

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe ( w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna, przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z uczniem z zespołem Aspergera.

Miejsce pracy:

Kalwaria Zebrzydowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 636 do 1 971 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach