Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Kobylanka
Numer: StPr/24/0780
OBOWIĄZKI:
Opiekunka dziecięca pomaga nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych: odbieranie dzieci od rodziców i zaprowadzanie do grupy przedszkolnej; udzielanie pomocy dzieciom podczas czynności higienicznych; udzielanie pomocy dzieciom podczas spożywania posiłków; udzielanie pomocy dzieciom podczas ubierania się; rozdawanie i sprzątanie pomocy dydaktycznych podczas zajęć edukacyjnych i artystycznych; udzielanie wsparcia w czasie wypełniania kart pracy i wykonywania prac plastycznych; udzielanie pomocy dzieciom podczas sprzątania po zabawie; stały nadzór nad bezpieczeństwem dzieci; opieka nad dziećmi w czasie spacerów i wycieczek oraz ich przeliczanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie ogólnokształcące, preferowane średnie zawodowe/branżowe i policealne (kierunki pedagogiczne) lub wyższe (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza); Kreatywność; Umiejętności manualne; Komunikatywność.

Miejsce pracy:

Kobylanka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach