Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/1017
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie surowców do produkcji; przeprowadzenie procesu produkcji półproduktów i wyrobów gotowych; nadzorowanie i kontrolowanie zmian stanu produktu w trakcie produkcji na podstawie szczegółowychwytycznych technologii produkcji; obsługiwanie maszyn i urządzeń oraz ich konserwacja na podstawie instrukcji i dokumentacji technologicznej; posługiwanie się aparaturą kontrolno-pomiarową stosowaną w przetworstwie spożywczym; identyfikowanie zagrożeń bezpieczeństwa żywności i monitorowanie krytycznych punktów kontroli wprocesach produkcji oraz podejmowanie działań korygujących zgodnie z zasadami europejskich dyrektyw Dobrej Praktyki Higienicznej GHP (ang. Good Hygienic Practice), zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP (ang. Good Manufacturing Practice) i systemem Analizy Zagrożeń i KrytycznychPunktów Kontroli HAACP (ang. Hazard Analysis Critical Control Point); przestrzega zasad ergonomii oraz przepisów bhp i ppozż przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe/ branżowe oraz policealne i średnie zawodowe/ branżowe, preferowany kierunek gastronomiczny; zdolność do wysiłku fizycznego

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach