Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Miejsce pracy: Ciche
Numer: StPr/24/0710
OBOWIĄZKI:
praca z dzieckiem niepełnosprawnym jako nauczyciel wspomagający ucznia w klasie 1- efektywna wspólpraca z zespołem specjalistów: z psychologiem i logopedą- bieżącaq ocena poziomu funkcjonowania,- prowadzenie dokumentacji,- dbałośc o bezpieczeństwo i zdrowie ucznia, - bezpośrednia i bieżąca komunikacja z rodzicami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe kierunkowe w zakresie pedagoga specjalnego.Uprawnienia do wykonywania zawodu w zakresie pedagoga specjalnego.Doswiadczenie zawodowe: edukacja wczesnoszkolna, praca z dzieckiem niepełnosprawnym.Umiejętności: praca z dzieckiem na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Ciche

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 957,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu