Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej szkoły podstawowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nauczyciel w klasach 0-3
Miejsce pracy: Kraków
OBOWIĄZKI:
  • nauka w klasach 0 – 3
  • współtworzenie planu lekcji
  • poszerzanie wiedzy nauczanych klas
  • bieżące spray administracyjne
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika lub pokrewnym, uprawnienia do nauczania w klasach 1-3 szkołach podstawowej z zakresu edukacji wczesnoszkolnej
  • ok rok doświadczenia w pracy jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • znajomość najnowszych trendów i metodologii w edukacji wczesnoszkolnej
  • umiejętność pracy z różnymi stylami uczenia się i potrzebami uczniów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • małą liczbę uczniów w klasie