Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Roczyny
Numer: StPr/24/0077
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z montażem instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wykonywanie montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kontrolowanie, obsługa i konserwacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, planowanie i wykonywanie napraw lub demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: ukończenie szkolenia do pracy na wysokości

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Roczyny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach