Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy analityk ds. danych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2523
OBOWIĄZKI:
Analiza zawartości danych dotyczących obszaru mediów społecznościowych (dane graficzne, w formie wideo i tekstowe, dotyczące treści publikowanych na różnego rodzaju stronach internetowych) pod kątem zgodności z wewnętrznymi politykami klienta. Sprawdzanie i odpowiadanie na zapytania. Usprawnianie procesów klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość internetowych narzędzi komunikacji

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie