Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0765
OBOWIĄZKI:
Diagnostyka komputerowa samochodów. Obsługa olejowa. Naprawa układów: hamulcowego, wydechowego, zawieszenia, chłodzenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Oferta pracy w ramach wniosku o zorganizowanie prac interwencyjnych skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska - program: EFS+II. Praca na pełny etat, jedna zmiana w godzinach 8:00 - 16:00. Wymagania koniecze: wykształcenie zasadnicze zawodowe / branżowe, potwierdzone kwalifikacje w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Wymagania pożądane: mile widziane doświadczenie zawodowe oraz samodzielność wykonwyania prac.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej