Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Magazynier
Miejsce pracy: Gręboszów
Numer: StPr/24/0388
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, wydawanie towarów, układanie towaru na półkach, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, kontrola stanów magazynowych, dbanie o porządek na magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, zawodowe lub średnie. Praca od 8.00 do 16.00. Oferta w ramach umowy o zorganizowanie stażu (FP)

Miejsce pracy:

Gręboszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej