Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Magazynier
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0185
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towaru do magazynu, odbiór ilościowy i jakościowy, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji magazynowej w wersji papierowej i elektronicznej, wydawanie towaru z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętego towaru przed zepsuciem, zniszczeniem, kradzieżą, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Punktualność, sumienność, obsługa komputera.Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.Staż w ramach środków funduszu Pracy.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni