Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Kucharz
Miejsce pracy: Bystra
Numer: StPr/24/0756
OBOWIĄZKI:
pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kuiinarnych; zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych; obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna);przyrządzanie zdrowych posiłków zgodnie z normarni żywieniowymi;współuczestniczenie w opracowywaniu jadłospisw; posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konsewacja tych urządzeń; wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych; sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej oraz podstawowych potraw dla różnych diet; utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanienaczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; przestrzeganie przepisow bhp i ppoż. obowiązujących w zakładach żywienia zbiorowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe, preferowany kierunek gastronomia; umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Bystra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach