Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Kucharz
Miejsce pracy: Sygneczów
Numer: StPr/24/0645
OBOWIĄZKI:
- prezentacja potraw zgodna ze standardami firmy,- przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami,- racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat,- dbanie o odpowiednią estetykę potraw,- utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,- dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych,- prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska,- informowanie przełożonego o wykrytych zagrożeniach. Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich informacji na temat przygotowywanych posiłków, w szczególności zaś o stanie ich świeżości, brakach magazynowych, potrzebie zamówień produktów oraz innych problemów jakie mogą utrudnić czy uniemożliwić prawidłowe wykonanie obowiązków służbowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Pasja do gotowania i dobry smak, umiejętność obsługi imprez okolicznościowych. Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku kucharza.Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach, w tym weekendy i święta.

Miejsce pracy:

Sygneczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 46 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce