Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetolog
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1857
OBOWIĄZKI:
Planowanie odpowiedniego zabiegu zakresu kosmetologii pielegnacyjnej, upiększającej, usuwanie owlosienia z twarzy i ciała, wykonywanie zabiegówupiększających i wyszczuplających ciało, zalecanie zabiegów dotyczących pielęgnacji skóry w domu, prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu kosmetycznego, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP ergonomii, ochrony ppoż, ochrony środowiska, diagnozowanie skóry, prowadzenie karty klienta, wybór odpowiednichkosmetyków, preparatów i urządzeń oraz metod w określonych zabiegach z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, wykonywanie zabiegów upiększających twarzy, wykonywanie zabiegów pielegnacyjnych dłoni, stóp i paznokci, dbanie o czystość i porządek miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetolog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: kosmetolog
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: współpraca w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie