Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Konserwator
Miejsce pracy: Breń
Numer: StPr/24/0769
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe, utrzymanie czystości porządku w wyznaczonych pomieszczeniach na obiekcie stanicy turystycznej. W okresie letnim koszenie traw, wycinanie samosiejek, modelowanie żywopłotów, pielęgnacja rabat kwiatowych. W okresie zimowym odśnieżanie i dbanie o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych i parkingów. Prace będą wykonywane przy pomocy dostępnych narzędzi ciągów komunikacyjnych i parkingów. Prace będą wykonywane przy pomocy dostępnych narzędzi i urządzeń technicznych: kosiarek i kos spalinowych , sekatorów i nożyc. Czuwanie nad sprawnym działaniem kanalizacji. Naprawa i ewentualna wymiana urządzeń sanitarnych w łazienkach szkolnych i budynku stanicy turystycznej. Obsługa uczestników turystyki rowerowej, inne prace zlecone przez dyrektora szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, Umiejętność posługiwania się narzędziami i urządzeniami do prac ogrodniczych, malarskich i porządkowych (sekatory, nożyce do cięcia żywopłotów, kosiarki i kosy spalinowe, narzędzia malarskie). Praca w godz. 7.30-15.30. Kontynuacja zatrudnienia w ramach umowy o zorganizowanie robót publicznych (FP)

Miejsce pracy:

Breń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej