Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inżynier jakości
Miejsce pracy: Morawica (pow. krakowski, gm. Liszki), Morawica
Numer: StPr/24/2940
OBOWIĄZKI:
Budowanie kultury jakości, poprzez ciągłe podnoszenie jakości wyrobów i usług oraz zapewnienie pozostałym Działom Firmy pełnego wsparcia w zakresie rozumienia i praktykowania jakości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista kontroli jakości (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

narzędzia jakościowe (5WHY, Ishikawa, 8D, PPAP, FMEA, SPC, MSA), rysunek technicznym, ISO 9001:2015, IATF 16949 lub IPC/WHMA-A-620, mile widziana znajomość REACH, ROHS i Conflict Minerals, pakiet MS Office, umiejętności komunikacyjne i praca zespołowaj. angielski techniczny

Miejsce pracy:

Morawica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie