Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Intendent
Miejsce pracy: Smroków
Numer: StPr/2024-09-19/2382
OBOWIĄZKI:
współpraca z użytkownikami obiektu w utrzymaniu porządku, funkcjonalności, czystości i estetycznego wyglądu pomieszczeń;nadzór nad pracą personelu gospodarczego, dozorców, szatniarzy;nadzór nad przygotowaniem sal na konferencje, pomieszczeń do kwaterowania gości , sal do konsumpcj itp.;prowadzenie zaplecza magazynowego środków nietrwałych i artykułów spożywczych;prowadzenie niezbędnej dokumentacji;kierowanie do remontu uszkodzonego sprzętu;planowanie wydatków i zakupów i realizacja zaopatrzenia;udział w pracach komisji inwentaryzacyjnych i likwidacyjnych;ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone mu mienie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Smroków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego