Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Instruktor kulturalno-oświatowy - staż
Miejsce pracy: Karniowice
Numer: StPr/24/0932
OBOWIĄZKI:
1. Współorganizacja imprez kulturalno-oświatowych, sportowych i turystycznych2. Współpraca z instruktorami prowadzącymi zajęcia na placówce3. Współorganizacja zajęć zgodnie z potzrebami i zainteresowaniem środowiska4. Projektowanie i wykonywanie scenografii imprez organizowanych przez dom kultury5. Animacja czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych6. Kontrolowanie dotrzymania terminu zwrotu wypożyczanego artykułu użytkowego7. Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych i edukacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista, kreatywność, komunikatywność, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Karniowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie