Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Instruktor języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2418
OBOWIĄZKI:
Nauczanie języka obcego metodą Berlitz - nauczanie języka obcego bez użycia języka ojczystego klienta/ucznia;praca w godzinach 07:30 - 21:00; praca w wymiarze 110 godzin lekcyjnych, po 45 minut ze stawką 41,00 zł (tj. 82,50 godzin, po 60 minut ze stawką 54,67 zł)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

posiadanie certyfikatu ukończenia szkolenia nauczania języków obcych metodą Berlitz;wykształcenie - (poziom/kierunek) bez znaczenia

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 54,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie