Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Elektromonter maszyn elektrycznych
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/23/0351
OBOWIĄZKI:
wykonywanie napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych, instalowania maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia, a także budowy linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, w tym instalacji elektrycznych, opracowanie dokumentacji technicznych z wykonanych prac, w tym protokołów, realziowanie pomiarów elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodoweZnajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkującyUmiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1kV (E eksploatacja)Inne wymagania:doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk/elektromonter, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Trzebinia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie