Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Doradca finansowy ds. kontaktów z zarządem głównym właściciela
Miejsce pracy: Łąkta Górna
Numer: StPr/24/0598
OBOWIĄZKI:
Zajmowanie się raportowaniem sytuacji finansowej spółki do właściciela - spółki SDIC z siedzibą w Chinach. Bieżące kontakty w języku chińskim z odpowiednimi działami audytu i controllingu w Chinach. Udział w konferencjach i telekonferencjach z przedstawicielami spółki w Chinach odnośnie sytuacji finansowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wyksztalcenie wyższe o kierunku finanse lub pokrewnym. Wymagana znajomość języka chińskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie. Praca w pełnym wymiarze czasy pracy, na jedną zmianę w godz.: 7-15. Umowa na czas określony 2 lat. Miejsce pracy: Łąkta Górna.

Miejsce pracy:

Łąkta Górna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni